סיורי שטח

כי עסקאות טובות נסגרות בשטח

הסיור היחיד שנותן לכם כלים פרקטיים לכל השקעה – בואו להכיר את השטח, לבדוק נכסים וללמוד על השקעות נדל"ן, מהמומחים המובילים בארץ

מהו סיור שטח ולמי הוא מתאים?

סיור שטח הוא חוויית למידה מעשית שנוצרה במיוחד בשביל מי שרוצה לקבל כלים פרקטיים וללמוד על השקעות נדל"ן. הסיור שלנו נמשך 3 שעות ומתקיים בערים שונות ברחבי הארץ. סיורי השטח מיועדים לכל מי שמתעניין בעולם הנדל"ן – החל ממשקיעים בתחילת הדרך שעושים את הצעדים הראשונים בתחום, ועד למשקיעים ותיקים שרוצים לקבל מידע עדכני על השוק או מחפשים הזדמנויות לנטוורקינג.

3 השלבים בסיורי השטח שלנו:

היכרות
הסיור שלנו מתחיל בהתכנסות במקום המפגש עם כיבוד קל, קפה ונשנושים - הכי טוב לדבר על עסקים בבטן במלאה. זו הזדמנות מעולה לעשות נטוורקינג, להרחיב את הקשרים המקצועיים שלכם ולהכיר אחרים שמתעניינים בעסקאות נדל"ן, בדיוק כמוכם.
סקירת שוק ועסקאות נדל"ן
אנחנו מספקים רקע מקיף על העיר בה מתקיים הסיור, תוך התמקדות בהזדמנויות ההשקעה שיש בה. יחד, נבחן כיצד להסתכל על האזור בו אנחנו נמצאים, מה ההבדלים בין הבניינים השונים, איפה כדאי לרכוש נכס, איך בוחנים פרויקטים של התחדשות עירונית ועוד מגוון רחב של נושאים שיסייעו לכם לבצע את ההשקעה הכי נכונה עבורכם.
נדל"ן בשטח
נסקור יחד עסקאות, נספק כלים פרקטיים להשקעה בנדל"ן ונדבר על אפשרויות מימון אפשריות. כדי להעמיק את הידע שלכם בנדל"ן, נגיע יחד לנכסים שונים בשטח ונבין מה הופך אותם להשקעה אטרקטיבית. לקראת סוף הסיור, נבקר בדירה להשקעה שאנחנו בקבוצת גולן רכשנו, השבחנו, השכרנו ומכרנו - כדי שתראו בעצמכם לאיזה אפיק הכנסה השקעה מעולה יכולה להביא אתכם.
1
2
3

תכל'ס, למה כדאי לי להגיע לסיור?

תובנות על מצב השוק

בסיור, נלמד על מה שקורה בשוק בזמן אמת ונזהה מגמות, שינויים והזדמנויות שאפשר לנצל כדי לבנות אסטרטגיית השקעות מוצלחת.

אפשרויות מימון

נדבר על אפשרויות המימון השונות שזמינות למשקיעי נדל"ן.

ניהול משא ומתן

נגלה איך להתמודד עם משא ומתן לרכישת נכס להשקעה, כולל טכניקות של אנשי מקצוע מנוסים שיעזרו לכם לקבל מחיר טוב.

איך לייצר עסקה רווחית

נצייד אתכם בכלים לניהול יעיל של כספים כדי להימנע מתזרים מזומנים שלילי ולהבטיח שההשקעה תישאר רווחית.

ידע פרקטי

נעביר לכם את הטיפים המעשיים שלנו, שהרווחנו בזכות ניסיון רב שנים בתחום ההשקעות בנדל"ן.

איך נראה סיור שטח?

רוצים להיות במקום הנכון, בזמן הנכון?

הירשמו לסיור הבא!

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.